zveme Vás ve čtvrtek 18.10.2018 od 14:45 hodin do naší školičky

na "PODZIMNÍ TVOŘENÍ S DĚTMI"

S sebou si přineste různobarevné listy, ne suché, ( čím více, tím lépe), jednu třetinkovou

zavařovací sklenici.

Těšíme se na Vás !

srdečně Vás zveme v pondělí 10.12.2018 v 15,00 hodin do naší školičky

na "VÁNOČNÍ TVOŘIVÉ ODPOLEDNE"

S sebou si přineste třetinkovou zavařovací sklenici.

Těšíme se na Vás !

Milí rodiče,

Ve čtvrtek 6.12.2018 přijde ráno do naší školičky Mikuláš, andílek a možná i čertík, aby rozdali hodným dětem malý dárek.

Milí rodiče,

v úterý 4.12.2018 jsme při poslechu vánočních koled ozdobili náš vánoční stromeček, pod kterým doufáme, najdeme od Ježíška dárky.

Milí rodiče,

ve středu 19.12.2018 přijde do naší školičky Ježíšek a donese nám dárečky. Pro děti máme během celého dopoledne připraven vánoční program. Přiblížíme si vánoční tradice a zvyky (krájení jablíček, pouštění ořechových skořápek, lití olova...)

Milí rodiče,

přijďte s námi přivítat jaro ve čtvrtek 21.3.2019 od 15:00 hodin do naší školky,"JARNÍ TVOŘIVOU DÍLNOU", kde si  společně s Vašimi dětmi vykouzlíte krásné jarní výrobky.

Těšíme se na Vás.

Milí rodiče,

v úterý 16.4.2019 v dopoledních hodinách budeme mít v naší mateřince besedu s Policií ČR. Přijedou k nám páni policisté z Jablůnky, kdy děti seznámí s jejich prací .

Vážení rodiče,

oznamujeme Vám, že náš výlet do ZOO Lešná, který byl naplánován na čtvrtek 23.5.2019 se posouvá vzhledem k nepříznivému počasí na pátek 24.5.2019, kdy už se počasí umoudří a my si výlet patřičně užijeme. Mění se pouze datum výletu, jinak vše zůstává.

Milí rodiče,

V pátek 21.6.2019 budeme v dopoledních hodinách "pasovat" naše kamarády, kteří půjdou po prázdninách do ZŠ na opravdové školáky. Nebudou to mít vůbec jednoduché, protože my ostatní si pro ně připravíme otázky, abychom viděli, jak jsou šikovní. Samozřejmě, že pro ně máme dárky na památku.

Odpoledne tito školáci zůstávají v MŠ, kde na ně čeká po zbytek dne samé překvapení v podobě hledání pokladu, soutěže, tanec a taky spousta dobrého jídla a pití. Než půjdeme spát, čeká nás "polštářová bitva" a pohádka na dobrou noc. V sobotu 22.6.2019 posnídáme a rozejdeme se domů.

Prosíme rodiče, děti si vyzvedněte ve zmiňovanou sobotu 22.6.2019 nejpozději do 7,30 hodin